Dorabiaj teraz / 20 Dollars Surf

 
   ProfitClicking
   20 Dollars Surf
   Polskie Centrum Reklam
   WAZZUB !!!!

 

20 DOLLARS 2SURF


20Dollar2Surf to cashbar, który umożliwia zarabianie na wyświetlaniu reklam na ekranie komputera podczas surfowania w Internecie. Klikaniu w Bonus Clicki, klikając w reklamę gdy wyświetli się, że masz szanse wygrać punkty, a także co jest znakomite każdego dnia otrzymujesz 1 credit na grę w bingo i 2 kredyty na grę jackpoint!! !

Aby dołączyć, musisz podać swój adres e-mail na stronie głównej. Następnie należy pobrać i zainstalować 20Dollars2Surf, aby zakończyć rejestracje. Instalacja jest automatyczna. Uruchamiasz cashbar i to wszystko. Progam nalicza punkty i nie trzeba wprowadzać kodów tak jak w innych podobnych systemach. Reklama dział punkty lecą. Punkty są przekształcane w pieniądze pierwszego dnia następnego miesiąca. Zarabiasz także na 10poziomowym programie poleconych Dla mnie warte sprawdzenia zwłaszcza ze włączasz i nie musisz wpisywać kodów, tylko normalnie używasz komputera i Internetu jak codziennie. Oceńcie sami.

1. Kliknij w baner.

DOLLARS 2SURF


make cash

Teraz pokazało Ci sie okienko z napisem EMAIL W puste miejsce wpisujemy swój email i wciskamy przycisk Join us


2. Ściągnij programik

Program automatycznie przeniesie nas na stronę Tam ściagamy programik To proste wciskamy napis ----- Install 20Dollars2Surf i program sie ściąga.

3. Instalacja

Gdy juz mamy ściągnięty program otwieramy go zmieniamy na język polski i klikamy Dalej Pojawi sie nam formularz który musimy uzupełnić Nick, narodowość itp. Jak juz to zrobimy klikamy Dalej


4. Email

Na nasz mail powinna juz dotrzeć informacja z hasłem które należy zachować (może być potrzebne do kolejnych logowań).

5. Teraz zarabiasz

Na dole strony powinien być juz włączony programik który za Ciebie zarabia jeśli nie to na pulpicie na pewno masz do niego skrót Po prostu na niego najedz i włącz

Dodatkowe informacja:

points- punkty

clicks- dodatkowo platne kliki

Payment- wyplata

refferals- poleceni (pamietaj ze tez dalej mozesz zdobywac poleconych masz 10% punktów od kazdego poleconego)


DOLLARS 2SURF


make cash


 
Copyright ©2010 by Kotylion

Kreator Stron www